PŁATNOŚCI

METODY PŁATNOŚCI

Wybierając opcję płatności „za pobraniem” opłata za zamówienie realizowana jest gotówką w momencie dostarczenia zamówienia. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

Opłata za zamówienie realizowana jest przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na rachunek bankowy prowadzony przez MILLENNIUM BANK, nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0002 9801 4135. Płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego lub przekazu pocztowego księgowane są w czasie 2-3 dni roboczych.

Za pośrednictwem systemu tPay płatności dokonywane są e-Przelewem, czyli szybkim przelewem elektronicznym. Lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Więcej na temat tPay.

Wybierając płatność przez PayPal, na koniec procesu składania zamówienia strona przekierowuje bezpośrednio do systemu PayPal. Więcej na temat PayPal.

INFORMACJE

Płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego lub przekazu pocztowego księgowane są w czasie 2-3 dni roboczych. W przypadku szybkich przelewów trwa to zazwyczaj kilkanaście minut.

Termin oczekiwania na wpłatę to 5 dni.

Oczywiście, jest taka możliwość. Prosimy o informację przy składaniu zamówienia oraz podania wszystkich niezbędnych szczegółów do wystawienia faktury.